V pátek odpoledne vypadl v Havířově 49letý muž z okna v pátém patře. Pravděpodobně byl u někoho na návštěvě. Ještě v sanitce ho museli napojit na přístroje. V nemocnici těžkým zraněním podlehl. Okolnostmi tragédie se zabývají policisté.
Záchranáři byli u těžce zraněného muže krátce po druhé hodině odpoledne. Po pádu z okna domu v centru Havířova byl ještě při vědomí.
"Zasahující lékař u něj zjistil poranění hlavy, obou dolních končetin a nevyloučil ani další závažná zranění," uvedl mluvčí záchranky Lukáš Humpl.
Jeho stav se rychle zhoršovat, ještě v sanitce ho tak museli uvést do umělého spánku a napojit na přístroje. Záchranáři ho převezli do traumatologického centra ostravské fakultní nemocnice.
Tam krátce po příjezdu vážným zraněním podlehl. Neštěstím se zabývají karvinští policisté. "Muž ještě téhož odpoledne v nemocnici zemřel. Vyšetřování okolností případu probíhá," řekla TN.cz policejní mluvčí Zlatuše Viačková.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz