Videoreportáž

Drama na svatbě. Na opilého hosta musela sama rodina zavolat policii

Městská policie v Pardubicích musela zasahovat na svatbě. Jeden ze svatebčanů byl tak opilý a nakonec i agresivní, že na něj sama rodina zavolala strážníky. Ani to ale muže nezklidnilo.

Řekli si své ano a pak začala veselice. Mezi svatebčany se ale po pár hodinách objevili nečekaní hosté. Byli to strážníci, kteří museli na svatbě v centru Pardubic zjednat klid.

Jeden z hostů pil tak moc, že začal být nebezpečný nejen sobě, ale i svému okolí. Zkrátka vůbec nevěděl, co dělá. Rodina byla už tak zoufalá, že nakonec kvůli svému příbuznému vytočila linku 156. Agresivního muže museli strážníci krotit hned třikrát.

Související obsah

Nespolupracoval, dechovou zkoušku odmítl a snažil se i utéct. Hlídka ho vzala na záchytnou stanici a hned ve dveřích měl ještě napadnout zřízence. Muž s ubytováním v izolaci rozhodně nesouhlasil, spát se mu nechtělo, a tak po hodině museli strážníci na záchytku znovu, aby muže umravnili.

Až když přístroj na měření alkoholu v dechu ukázal na displeji nulu, mohl výtržník ven. Kromě částky za svatební dar, byl muž lehčí ještě o pět tisíc korun. Přesně takovou pokutu totiž na místě dostal.  

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz