Krimi

Na pražském Žižkově našli mrtvolu, policisté cizí zavinění vyloučili

Chvalova ulice v Praze byla od čtvrteční půl jedné odpoledne v obležení policistů. Důvodem byl nález mrtvoly v jednom z bytů. Kriminalisté na místě nevyloučili cizí zavinění. Po pitvě se ukázalo, že za smrt muže není zodpovědný nikdo jiný.

K nehybnému tělu vyjížděli kriminalisté ve čtvrtek krátce po obědě. "V současné chvíli nemůžeme vyloučit cizí zavinění. Na místě jsou obvodní kriminalisté a detektivové z kraje a zjišťují veškeré okolnosti úmrtí muže,“ řekla pro TN.cz krátce po nálezu těla mluvčí pražských policistů Violeta Siřišťová.

Zdroj: TN.cz

Do domu přijeli i policejní technici, kteří v bytě zajišťují všechny stopy. V ulici parkoval i vůz koronera, který provedl ohledání těla zemřelého. "Více napoví až nařízená soudní pitva. Jakákoli další poskytnutá informace by mohla zmařit účel vyšetřování a řádné objasnění případu,“ uvedla ve čtvrtek policejní mluvčí.

Výsledky z nařízené pitvy dostali policisté v pátek ráno. "Provedená pitva prokázala, že k úmrtí muže došlo bez cizího zavinění," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz