Domácí

Hromadná nehoda ucpala dálnici D1! Zranilo se 7 lidí, část vyprošťovali

Hromadná nehoda ucpala dálnici D1! Zranilo se 7 lidí, část vyprošťovali
Zdroj: HZS Olomouckého kraje

Kvůli velmi vážné nehodě byla uzavřena dálnice D1 ve směru na Přerov. Při nehodě se srazila čtyři auta, zranilo se celkem sedm lidí. Hasiči museli některé z nich vyprošťovat. Policie odkláněla dopravu.

Nehoda se stala v neděli dopoledne na 296,6 kilometru dálnice D1, ve směru na Přerov se srazila čtyři osobní auta. Kolize se neobešla bez zranění.

"Při střetu čtyř vozidel došlo ke zranění sedmi osob. Pomocí hydraulických nástrojů jsme vyprošťovali dva lidi, poskytovali jsme předlékařskou první pomoc ," popsali hasiči Olomouckého kraje.

Na místě kromě profesionálních a dobrovolných hasičů zasahovali také policisté a záchranáři. Příčina a okolnosti nehody jsou předmětem vyšetřování.

Související obsah

"V současné době je komunikace uzavřena mezi 308. - 296. kilometrem a policisté provádí odklon. Na místě jsou přítomny všechny složky IZS," informovala mluvčí policie Miluše Zajícová.

Krátce po půl páté byl provoz na dálnici zcela obnoven, doplnila Zajícová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz