Domácí

Hororový zážitek v pardubickém parku! V Labi se topily dvě malé děti

Hororový zážitek v pardubickém parku! V Labi se topily dvě malé děti
topení se | Zdroj: ZZS Pardubice

Nedělní procházka podél řeky se změnila v boj o život. Matka, která neuměla plavat, skočila do vody pro své dítě, za chvilku tam ale spadlo i druhé dítě v nezabržděném kočárku. Na místo museli vyrazit záchranáři.

Matka v neděli procházela v pardubickém parku kolem Labe, v kočárku měla miminko, druhé dítě jelo na odrážedle. Starší z dětí v jednu chvíli sjelo ze břehu rovnou do řeky a začalo se topit.
 

Vyděšená matka reagovala rychle, přestože se potom sama ocitla v ohrožení. "Maminka, i když sama neuměla plavat, ihned do řeky skočila a snažila se dítě vytáhnout," uvedl mluvčí pardubických záchranářů Aleš Malý.

Zapomněla ale zabrzdit kočárek s druhým dítětem, který o chvíli později sjel do vody. Žena tak musela během pár minut zachraňovat obě své děti. Informaci přinesl portál idnes.cz.

Na pomoc ženě přispěchal muž, který procházel kolem. Děti jí pomohl dostat ven z vody. "Při příjezdu na místo záchranáři obě lehce podchlazené děti převzali do své péče. Po zahřátí děti ve stabilním stavu předali do Pardubické krajské nemocnice," řekl mluvčí záchranné služby Aleš Malý.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz