Krimi

Záhadná smrt mladíka z Bíliny. Tělo našli ležet za kempem

Záhadná smrt mladíka z Bíliny. Tělo našli ležet za kempem
Zdroj: Profimedia

Pátrání po zmizelém osmnáctiletém mladíkovi z Bíliny na Teplicku skončilo tragédií. Policisté našli jeho tělo ležet za kempem u koupaliště. V souvislosti s případem policie zadržela dvaadvacetiletého muže.

Za jakých okolností mladý muž zemřel, zatím není známo. Policisté vyloučili cizí zavinění. Ve spojitosti s případem každopádně zadrželi dvaadvacetiletého muže.

"V souvislosti s tímto úmrtím byl z trestného činu pokusu o ublížení na zdraví obviněn dvaadvacetiletý muž,“ uvedla policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Související obsah


Příčinou mladíkovy smrti mohla být nešťastná náhoda. "Říká se, že ho zachytil vlak,“ svěřil se pro Blesk.cz jeden z místních obyvatel. Podle svědka byl navíc ale z místa slyšet křik. "Mohl se tam s někým porvat, a když začal před tím druhým utíkat, nevšiml si, že jede mašina,“ řekl dále svědek.

"Více informací vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme poskytovat,“ dodala Poláčková.

Související obsah

Mladík odešel z domova už 23. září. Nikdo z příbuzných netuší, proč odešel. Chlapec zničehonic přestal komunikovat s přáteli i rodinou. Zoufalá matka se tedy později obrátila na policii. Na místo, kde bylo nalezeno mladíkovo tělo, teď nosí lidé svíčky.

Za plánovanou vraždu padly šestnáctileté tresty. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz