Krimi

Záhadná smrt mladíka z Bíliny. Tělo našli ležet za kempem

Záhadná smrt mladíka z Bíliny. Tělo našli ležet za kempem
Zdroj: Profimedia

Pátrání po zmizelém osmnáctiletém mladíkovi z Bíliny na Teplicku skončilo tragédií. Policisté našli jeho tělo ležet za kempem u koupaliště. V souvislosti s případem policie zadržela dvaadvacetiletého muže.

Za jakých okolností mladý muž zemřel, zatím není známo. Policisté vyloučili cizí zavinění. Ve spojitosti s případem každopádně zadrželi dvaadvacetiletého muže.

"V souvislosti s tímto úmrtím byl z trestného činu pokusu o ublížení na zdraví obviněn dvaadvacetiletý muž,“ uvedla policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Související obsah


Příčinou mladíkovy smrti mohla být nešťastná náhoda. "Říká se, že ho zachytil vlak,“ svěřil se pro Blesk.cz jeden z místních obyvatel. Podle svědka byl navíc ale z místa slyšet křik. "Mohl se tam s někým porvat, a když začal před tím druhým utíkat, nevšiml si, že jede mašina,“ řekl dále svědek.

"Více informací vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme poskytovat,“ dodala Poláčková.

Související obsah

Mladík odešel z domova už 23. září. Nikdo z příbuzných netuší, proč odešel. Chlapec zničehonic přestal komunikovat s přáteli i rodinou. Zoufalá matka se tedy později obrátila na policii. Na místo, kde bylo nalezeno mladíkovo tělo, teď nosí lidé svíčky.

Za plánovanou vraždu padly šestnáctileté tresty. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Píše se na Deník.cz