Požár v pondělí odpoledne zachvátil panelový dům v Přerově. Tři lidé se zranili, hasiči evakuovali 22 obyvatel. Z hořícího bytu zachránili dítě. Společně s policisty zjišťují, proč začalo hořet.
Plameny zachvátily panelový dům v přerovské čtvrti Předmostí v pátek odpoledne. Požár hasily tři hasičské jednotky.
"Z hořícího bytu dnes vpodvečer přerovští hasiči zachránili dítě. Zraněni byli tři lidé, intoxikováni kouřem byli předáni do péče záchranné služby, evakuováno 22 obyvatel," uvedla mluvčí hasičů Lucie Balážová na twitteru.
Z hocho bytu dnes vpodveer perovt hasii zachrnili dt. Hoelo v panelovm dom v Pedmost. Zranni byli 3 lid, intoxikovni kouem byli pedni do pe zzs, evakuovno 22 obyvatel. Zasahovali 3 jednotky, objekt odvtrn petlakovou ventilac. (LB) pic.twitter.com/8cGgq0rjwg
— Hasii Olomouc (@hasici_olomouc) October 9, 2020
Panelák odvětrali přetlakovou ventilací. Oheň podle předběžných odhadů způsobil škody za více než 500 tisíc korun. Většina obyvatel se už vrátila do svých domovů.
"Příčinu požáru zjišťuje náš vyšetřovatel v součinnosti s policií," doplnila Balážová.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz