Zajímavosti

Magické datum 10. 10. 2020: Zaměřte se na to, co vás dělá šťastnými!

V letošním roce byla a ještě bude řada magických dat a jedno z nich připadlo právě na dnešek. Podle numerologů je díky souběhu stejných čísel datum 10. 10. 2020 velmi unikátní. Dnes bychom se měli soustředit hlavně na to, co nás těší a dělá nám radost.

Datum složené ze dvou desítek a dvou dvacítek je podle numerologů velmi silné. Nula za každým číslem totiž umocňuje jeho energii. Podle numeroložky Michaely Válové jde díky spojení těchto čísel o kontrast dvou energií, mužské a ženské.


Jednička se podle ní přiřazuje spíš k mužskému elementu, protože znamená údernost, razantnost, mnohdy vysoký egocentrismus. Naproti tomu dvojka jako ženský element je citová a schopna přijímat. Jedná se tak o setkání mužského a ženského principu.

Související obsah


Podle numeroložky Elišky Landovské je dnešek vhodný k tomu si odpočinout a zastavit se. Čas však nechceme trávit sami, ale v kruhu svých blízkých. "Dvě dvojky v datu značí, že lidé nechtějí být sami a potřebují být s někým dalším,“ řekla TN.cz Landovská.


Lidé by prý proto měli zůstat doma a přečíst si dobrou knihu, nebo posedět v kruhu rodiny. Podstatné je zaměřit se především na to, co nám dělá radost a těší nás. 


Landovská zároveň upozornila na součet všech čísel v datu, který tvoří šestku. Jde podle ní o velmi kreativní číslo. Dnešní den je proto také vhodný pro všechny, kteří chtějí něco vytvářet. "Lidé si tak mohou doma něco dobrého uvařit, nebo upéct," dodala.

ls, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz