Zajímavosti

Magické datum 10. 10. 2020: Zaměřte se na to, co vás dělá šťastnými!

V letošním roce byla a ještě bude řada magických dat a jedno z nich připadlo právě na dnešek. Podle numerologů je díky souběhu stejných čísel datum 10. 10. 2020 velmi unikátní. Dnes bychom se měli soustředit hlavně na to, co nás těší a dělá nám radost.

Datum složené ze dvou desítek a dvou dvacítek je podle numerologů velmi silné. Nula za každým číslem totiž umocňuje jeho energii. Podle numeroložky Michaely Válové jde díky spojení těchto čísel o kontrast dvou energií, mužské a ženské.


Jednička se podle ní přiřazuje spíš k mužskému elementu, protože znamená údernost, razantnost, mnohdy vysoký egocentrismus. Naproti tomu dvojka jako ženský element je citová a schopna přijímat. Jedná se tak o setkání mužského a ženského principu.

Související obsah


Podle numeroložky Elišky Landovské je dnešek vhodný k tomu si odpočinout a zastavit se. Čas však nechceme trávit sami, ale v kruhu svých blízkých. "Dvě dvojky v datu značí, že lidé nechtějí být sami a potřebují být s někým dalším,“ řekla TN.cz Landovská.


Lidé by prý proto měli zůstat doma a přečíst si dobrou knihu, nebo posedět v kruhu rodiny. Podstatné je zaměřit se především na to, co nám dělá radost a těší nás. 


Landovská zároveň upozornila na součet všech čísel v datu, který tvoří šestku. Jde podle ní o velmi kreativní číslo. Dnešní den je proto také vhodný pro všechny, kteří chtějí něco vytvářet. "Lidé si tak mohou doma něco dobrého uvařit, nebo upéct," dodala.

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel Jaroslav Hanuš, režisér seriálu Život na zámku

Dlouhodobým zdravotním problémům ve čtvrtek ráno podlehl režisér Jaroslav Hanuš. Bylo mu 70 let. Jeho nejznámějším počinem je seriál Život na zámku v hlavní roli s Tomášem Töpferem, podepsán byl i pod seriály Šípková Růženka nebo Náměstíčko.

Krátká zpráva

Sebastian Kurz definitivně končí v politice

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz se podle listu Kronen Zeitung rozhodl definitivně skončit v politice. V čele rakouské vlády poprvé stanul v roce 2017 coby vůbec nejmladší premiér na světě, bylo mu 31 let. V říjnu letošního roku musel rezignovat kvůli aféře se zmanipulovanými předvolebními průzkumy. Kurz se ale už do křesla kancléře nebude chtít vrátit. Podle listu Kronen Zeitung rozhodlo i to, že se mu narodil syn. V čele rakouských lidovců Kurze nahradí ministr vnitra Karl Nehammer.

Píše se na Deník.cz