Krimi

Ženu měl přes rok znásilňovat a týrat i před dětmi. Muži hrozí vysoký trest!

Ženu měl přes rok znásilňovat a týrat i před dětmi. Muži hrozí vysoký trest!
Zdroj: Profimedia

Až deset let "v chládku" může v případě odsouzení strávit šestadvacetiletý mladík z Mariánských Lázní. Podle kriminalistů měl více než rok znásilňovat, týrat a jinak trýznit svoji o dva roky starší partnerku. A to i před jejich dětmi.

Kriminalisté muže obvinili hned z pěti různých deliktů - zločinů týrání osoby žijící ve společném obydlí, znásilnění, vydírání a přečinů krádeže a porušování domovní svobody.

"Od března minulého roku do začátku října roku letošního měl soustavně psychicky týrat, vulgárně urážet a ze žárlivosti nadávat své osmadvacetileté přítelkyni. A to v jejím bytě v Mariánských Lázních i před jejich dětmi. Kromě toho ji měl také několikrát fyzicky napadnout," popsal policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Doplnil, že těhotnou ženu měl přes její nesouhlas nutit také k sexu. "Do jejího bytu měl navíc několikrát vniknout i v době, kdy nebyla doma. V září jí měl v bytě vytrhnout z ruky mobilní telefon a ten poničit," dodal Kopřiva. Pak jí vyhrožoval, aby nešla na policii. Ale neuspěl.

Související obsah

Muži zákona výtečníka o několik dní později zadrželi, po obvinění ho soud poslal do vazby. V případě pravomocného rozsudku mu za jeho chování hrozí až deset let za mřížemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

STAN bude v Praze kandidovat samostatně

Hnutí STAN bude v komunálních volbách v Praze kandidovat samostatně. Informoval o tom náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). "Do voleb jdeme samostatně jako STAN s cílem posílit naši pozici v zastupitelstvu. Z našich městských částí známe problémy Pražanů a jsme pro ně připraveni nadále pracovat na lokální i magistrátní úrovni. Máme ve svých řadách velmi zkušené lidi a unikátní program pro Prahu," napsal Hlubuček na twitteru.

Krátká zpráva

Sníh komplikuje dopravu, dálnice D6 je uzavřena kvůli nehodě dvou osobáků

Dálnici D6 na 154. km ve směru Sokolov uzavřela dopravní nehoda dvou osobáků s lehkým zraněním. Z důvodu šetření nehody je aktuálně dálnice uzavřena. Na povrchu dálnice je souvislá vrstva sněhu, informuje Policie ČR.

Píše se na Deník.cz