Krimi

Ženu měl přes rok znásilňovat a týrat i před dětmi. Muži hrozí vysoký trest!

Ženu měl přes rok znásilňovat a týrat i před dětmi. Muži hrozí vysoký trest!
Zdroj: Profimedia

Až deset let "v chládku" může v případě odsouzení strávit šestadvacetiletý mladík z Mariánských Lázní. Podle kriminalistů měl více než rok znásilňovat, týrat a jinak trýznit svoji o dva roky starší partnerku. A to i před jejich dětmi.

Kriminalisté muže obvinili hned z pěti různých deliktů - zločinů týrání osoby žijící ve společném obydlí, znásilnění, vydírání a přečinů krádeže a porušování domovní svobody.

"Od března minulého roku do začátku října roku letošního měl soustavně psychicky týrat, vulgárně urážet a ze žárlivosti nadávat své osmadvacetileté přítelkyni. A to v jejím bytě v Mariánských Lázních i před jejich dětmi. Kromě toho ji měl také několikrát fyzicky napadnout," popsal policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Doplnil, že těhotnou ženu měl přes její nesouhlas nutit také k sexu. "Do jejího bytu měl navíc několikrát vniknout i v době, kdy nebyla doma. V září jí měl v bytě vytrhnout z ruky mobilní telefon a ten poničit," dodal Kopřiva. Pak jí vyhrožoval, aby nešla na policii. Ale neuspěl.

Související obsah

Muži zákona výtečníka o několik dní později zadrželi, po obvinění ho soud poslal do vazby. V případě pravomocného rozsudku mu za jeho chování hrozí až deset let za mřížemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz