Videoreportáž

V třeboňském pivovaru unikl čpavek. Hasiči evakuovali osmnáct lidí

V Pivoaru Třeboň unikl v pátek ráno čpavek. Na místě zasahovala i chemická laboratoř hasičského záchranného sboru. Nehoda se stala v obtížně přístupném místě. Z objektu muselo být evakuováno osmnáct lidí. Policie zajišťuje okolí ve vzdálenosti tří set metrů od objektu a zároveň vyzývá lidi, aby se k němu nepřibližovali.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny "svého" politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny "svého", tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz