Domácí

Řidič na Lounsku nepřežil náraz do stromu. Pro spolujezdce letěl vrtulník

Řidič na Lounsku nepřežil náraz do stromu. Pro spolujezdce letěl vrtulník
Zdroj: TN.cz

Tragická dopravní nehoda na Lounsku zaměstnala v pondělí večer hasiče i záchranáře. Ostrý náraz do stromu nepřežil jeden člověk, další byl s vážným zraněním transportován vrtulníkem do nemocnice v Plzni.

Událost se stala v pondělí po šesté hodině večer nedaleko obce Staňkovice na Lounsku. "Řidič osobního auta z dosud nezjištěných příčin sjel z polní cesty, následně z prudkého srázu a vůz nakonec narazil do stromu,“ informovala policejní mluvčí Miroslava Glogovská.


Policisté případ vyšetřují a nevylučují, že nehodu mohly zapříčinit zdravotní potíže řidiče, který silný náraz nepřežil. Vyšetřovatelé proto nařídili soudní pitvu. Při nehodě se vážně zranil také spolujezdec.

Související obsah


"Mohu potvrdit, že jeden člověk se při nehodě vážně zranil. Toho jsme letecky transportovali do plzeňské nemocnice. Dalšímu už lékaři nedokázali pomoci a na místě zemřel,“ řekl TN.cz mluvčí záchranářů Prokop Voleník.


Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Hasiči ze stanic Žatec a Bitozeves museli oba cestující z vozu vyprostit. Mluvčí hasičů Lukáš Marvan zároveň uvedl, že hasiči pomáhali záchranářům při resuscitaci.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz