Krimi

Brutálně zavraždila svou tříletou dceru, soud ženě potvrdil trest

Olomoucký vrchní soud se v úterý zabýval případem brutální vraždy tříleté holčičky z Přerova, kterou měla zabít v jednom z bytů její vlastní matka. Soud definitivně potvrdil trest třiadvacetileté ženě, která si odpyká 19,5 let ve vězení.

Vrchní soud v Olomouci v úterý potvrdil rozsudek krajského soudu, proti kterému se na konci srpna obviněná žena odvolala. Obžaloba pro ni tehdy požadovala výjimečný trest 25 let vězení, naopak obhájce navrhoval zproštění viny.


Obžalovaná tehdy u soudu vyjádřila lítost nad celým činem. "Strašně mě to mrzí a lituju toho, že ji už nikdy neuvidím. Znamenala pro mě vše na světě, nikdy bych jí neublížila,“ prohlásila matka u soudu.

Související obsah


Tragédie se odehrála loni 14. srpna v jednom z bytů v Přerově. Během noci si žena měla podle soudu vzít dávku pervitinu a teprve tříletou holčičku bít pěstmi, škrtit rukama i elektrickým kabelem, a nakonec ubodat nůžkami. Dítě svým zraněním podlehlo.


Tělíčko měla matka poté schovat do pračky. To objevili policisté, které přivolali svědci proto, že mladá žena následně pobíhala zmateně po ulici jen ve spodním prádle. Podle soudce Petra Sušila se navíc prokázalo, že v době smrti holčičky nikdo další v bytě nebyl.

"Zpod nehtů obžalované byly odebrány stěry, kde byla nalezena také DNA oběti i její krev. Kromě toho byly na těle oběti zadokumentovány četné hematomy na rukou dokazující údery,“ řekl soudce.

Policisté z vraždy dívenky z Přerovska obvinili její matku. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz