Domácí

Zemřela hvězda Ordinace, herečce Daniele Krhutové bylo pouhých 47 let

Zemřela hvězda Ordinace, herečce Daniele Krhutové bylo pouhých 47 let
Zdroj: Profimedia

V pouhých 47 letech zemřela herečka Daniela Krhutová, známá z Ordinace v růžové zahradě nebo pohádky Marie Růžička. Po dlouhém boji podlehla vážné nemoci. Smutnou zprávu na facebooku oznámila moderátorka Eva Decastelo.

Herečka Daniela Krhutová zemřela v pátek 16. října po dlouhém boji s nemocí. Její partner požádal moderátorku Evu Decastelo, aby smutnou zprávu oznámila veřejnosti.

"Herečtí přátelé, Richard mě poprosil, abych dala tímto způsobem vědět o odchodu Danielky. Nemá na všechny kontakt," napsala Decastelo a přiložila parte.

Související obsah

Krhutová začala hrát už v 17 letech, společně s Václavem Sloupem nebo Vítězslavem Jandákem se objevila v televizní komedii Ten můj tam má spolužáka.

Jako 21letá ztvárnila hlavní roli v pohádce Marie Růžička, která patří k jejím nejznámějším. Dostávala i menší role v seriálech, diváci si ji mohou pamatovat i z Ordinace v růžové zahradě.

Související obsah

Podle smutečního oznámení, které sdílela Decastelo, proběhne poslední rozloučení v pondělí 26. října v motolském krematoriu. Po Krhutové kromě partnera Richarda zůstala dcera Laura. 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz