Krimi

Kriminalisté opustili lom na Lounsku. Hledali tam zmizelou Paurovou

Kriminalisté opustili lom na Lounsku. Hledali tam zmizelou Paurovou
Zdroj: TV Nova

Policejní tým Tempus, který vyšetřuje případ pohřešované Jany Paurové, po několika dnech ukončil prohledávání bývalého lomu ve Slavětíně na Lounsku. Detektivové tam od pondělí pomocí bagru odkrývali půdu.

Policisté na místo už v pondělí navezli těžkou techniku, která jim pomáhala prohledávat zeminu v bývalém lomu. Ve čtvrtek se však po několika dnech pátrání vyšetřovatelé z místa stáhli i s bagry. "Viděl jsem techniku odjíždět. Nikdo nás však o celé akci ani odjezdu nekontaktoval, takže nic bližšího nevím,“ řekl TN.cz starosta Slavětína Jaroslav Jandl.


Na místě bylo přibližně okolo dvou desítek policistů a pes, který je vycvičený k vyhledávání pachových stop. Není však jasné, zda kriminalisté našli nějaké stopy, které by vedly k objasnění případu Jany Paurové.

Související obsah


"K případu a práci vyšetřovacího týmu Tempus se nebudeme vůbec vyjadřovat,“ trvá na svém mluvčí policejního prezidia David Schön.


Nezvěstná Jana Paurová zmizela před sedmi lety. Údajně měla opustit svůj dům ve Slavětíně, kde bydlela s rodinou. Po několika letech se případem pohřešované začal zabývat policejní tým Tempus. Ten se věnuje objasňování nevyřešených případů.


Speciální tým už v srpnu prohledával dům Paurové ve Slavětíně, kde se snažil najít jakékoliv důkazy. Po pár měsících se poté do Slavětína vrátil právě na místo bývalého lomu.

Policisté pátrali po zmizelé v bývalém lomu na Lounsku. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz