Doprava

Nehoda na dálnici D5. Řidička nezvládla řízení a skončila v příkopu

Nehoda na dálnici D5. Řidička nezvládla řízení a skončila v příkopu
Zdroj: HZS Plzeňského kraje

V pátek odpoledne museli policisté z Plzeňského kraje vyjíždět k dopravní nehodě na dálnici D5. Řidička osobáku nezvládla totiž předjíždění a skončila s autem v příkopu.

V pátek před půl druhou odpoledne došlo na 136. kilometru dálnice D5 k dopravní nehodě, při které řidička osobáku nezvládla předjíždění náklaďáku a následně s vozem skončila v příkopu, uvedl server Krimi-Plzeň.

"Řidička narozená v roce 1984 jela s vozidlem značky Ford Focus po dálnici D5 a na 136. kilometru předjížděla nákladní vozilo v místě zúžení. Při předjíždění došlo ke střetu jejího vozu s nákladním. Osobní vozidlo se dostalo do smyku a vjelo mimo komunikaci, kde se převrátilo,“ popsala tisková mluvčí policie.

Související obsah

K dopravní nehodě vyjely všechny složky Integrovaného záchranného systému. Hasiči nejprve zajistili místo a následně i poskytli řidičce předlékařskou pomoc. Žena byla poté transportována do Fakultní nemocnice na Lochotíně.

U řidičky i řidiče byly provedeny dechové zkoušky na alkohol s negativním výsledkem. Policie příčinu nehody stále vyšetřuje.

Vyšetřování vážné nehody kamionu policie ukončila, řidiči hrozí vězení. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz