Pátrání

Pátrání po ženě z Blatné má tragický konec. Policie ji našla mrtvou.

Pátrání po ženě z Blatné má tragický konec. Policie ji našla mrtvou.
Zdroj: Profimedia

Jihočeští policisté pod dvou dnech ukončili pátrání po 43leté ženě z Blatné na Strakonicku. Žena byla nalezena bez známek života.

Pohřešovaná byla naposledy viděna v úterý ráno, kdy nasedla do svého automobilu a odjela. Od té doby se rodině neozvala, mobilní telefon měla vypnutý. Do pátrání byl zapojen také policejní vrtulník. 

 

Související obsah

Krátce po poledni byla žena nalezena bez známek života na Volyňsku, asi 10 kilometrů od Strakonic. Podle předběžného ohledání těla a místa nálezu neměla na příčinu smrti vliv jiná osoba, potvrdil mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura. Nařízena byla zdravotní pitva.

nep, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pátrání

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz