Krimi

Rvačka v MHD: Muž, který srazil soka pěstí pod metro, se omluvil

Policistům se přihlásil muž, který se v pátek večer v pražské stanici metra Opatov pohádal s jiným mužem. Toho při následné potyčce měl poté strčit do kolejiště. Za své jednání se omluvil.

Hledaný muž přišel v pondělí večer dobrovolně na policejní služebnu na pražském Jižním Městě. "Policisté sedmadvacetiletého cizince k věci vyslechli, kdy se mimo jiné za své jednání omluvil,“ informoval policejní mluvčí Jan Daněk.


Incident mezi dvěma muži zachytily bezpečnostní kamery v pátek večer chvíli před devátou hodinou. Policie tehdy informovala, že se ve stanici metra Opatov pohádali dva muži, kdy jeden z nich strčil druhého do kolejiště.

Související obsah


"Šestatřicetiletému muži se jako zázrakem téměř nic nestalo a zpod soupravy se vyprostil,“ doplnil Daněk.


Vyšetřovatelé proto v pondělí vyhlásili pátrání po muži ve žluté bundě, který měl druhého strčit, a dalším svědkovi. Případ policisté vyšetřují jako trestný čin výtržnictví.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Píše se na Deník.cz