Krimi

Dálnici D5 ucpalo vysypané pivo, u Přerova při nehodě zemřel řidič!

Dálnici D5 ucpalo vysypané pivo, u Přerova při nehodě zemřel řidič!
Zdroj: Policie ČR

Hned dvě vážné nehody v úterý odpoledne zkomplikovaly dopravu na opačných koncích Česka - dálnici D5 u Rokycan ucpaly rozsypané pivní přepravky, u Přerova zahynul po čelní srážce s náklaďákem řidič osobního auta.

"Krátce před půl druhou odpoledne jsme přijali oznámení o vážné dopravní nehodě nákladního a osobního vozidla na silnici II/434 mezi Kozlovicemi a Grymovem na Přerovsku. Podle prvotních informací se řidič osobního auta čelně střetl s protijedoucí nákladní soupravou," informoval v 15 hodin policejní mluvčí Libor Hejtman.

Dodal, že šofér osobáku náraz bohužel nepřežil a že policisté museli kvůli vyšetřování nehody silnici úplně uzavřít a další auta odkláněli až do 16 hodin jinam.

Související obsah

Krátce po úterním poledni se výrazně zkomplikoval také provoz na dálnici D5 směrem na Prahu poté, co se tu z náklaďáku vysypaly (a rozbily) přepravky s pivem.

Zdroj: Policie ČR

"Nákladní auto vyjelo na 48. kilometru částečně mimo komunikaci, následně se vrátilo do jízdního pruhu, kdy se vysypal přepravovaný náklad. Místo je neprůjezdné. Probíhá odklon dopravy na exitu 50 na obec Mýto," přiblížila druhou nehodu policejní mluvčí Hana Kroftová. Provoz se tu nakonec podařilo obnovit před čtvrtou odpoledne, tedy po více než třech hodinách.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz