Krimi

Mladý řidič nevybral zatáčku, o skálu převrátil kabriolet koly vzhůru

Mladý muž za volantem kabrioletu značky Mazda nevybral ve čtvrtek večer u Prahy zatáčku a převrátil vůz na střechu. Vyvázl nezraněn, nebyl ani pod vlivem návykových látek. Hůře předtím dopadli tři mladíci u Brandýsa nad Labem. V Praze pak po půlnoci řidič rozbil o strom elektromobil.

Nehoda kabrioletu se stala po 21. hodině v Břežanském údolí na Praze-západ.

Řidič jel od Dolních Břežan na Zbraslav a nezvládl levotočivou zatáčku. Narazil do skály po pravé straně, což auto převrátilo a odhodilo do protisměru. Mladý muž vyvázl bez zranění. Nebyla ani pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

Břežanské údolí je pro svou slušnou silnici plnou zatáček oblíbeným místem mladých šoférů, kteří vyznávají sportovnější styl jízdy.

O dost hůře dopadli o dvě a půl hodiny dříve tři mladíci, kteří se v autě převrátili přes střechu u Brandýsa nad Labem na Praze-východ a narazili do stromu.

Nehoda u Brandýsa nad Labem - dva zranění a opilý řidič:

Zdroj: TV Nova

Dva z posádky to odnesli zraněním. Dvacetiletému řidiči se nic nestalo, policistům však nadýchal 1,6 promile alkoholu.

Po půlnoci pak v pražských Záběhlicích rozbil šofér o strom elektromobil Hyundai. V ulici U Zahradního města jel na křižovatce ve tvaru písmene T rovně. Najel do kopce, kde narazil do stromu, což ho vrátilo zpět na silnici.

Údajně nevypadal vůbec střízlivě, dechovou zkoušku na alkohol však odmítl. Záchranáři ho převezli do nemocnice, aby vyloučili, jestli jeho poněkud nemohoucí stav nezpůsobilo přece jen nějaké vnitřní zranění.

Všemi nehodami se zabývají dopravní policisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Kateřina Šimáčková zvolena soudkyní Evropského soudu pro lidská práva

Shromáždění Rady Evropy v úterý podle informací České justice zvolilo Kateřinu Šimáčkovou novou soudkyní Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) za Českou republiku. Šimáčková se stane třetím soudcem ESLP za Českou republiku. Úřadu se ujme po Aleši Pejchalovi, kterému končí mandát 31. října.

Píše se na Deník.cz