Zahraničí

Prohrál soud, teď přišel o velkou roli. Johnnyho Deppa stíhá rána za ranou!

Prohrál soud, teď přišel o velkou roli. Johnnyho Deppa stíhá rána za ranou!
Johnny Depp s exmanželkou Amber | Zdroj: Profimedia

Slavný americký herec Johnny Depp, známý jako pirátský kapitán Jack Sparrow, přišel o roli v jiné filmové sérii - Fantastických zvířatech. A to jen pár dní poté, co prohrál soud s bulvárem, který o něm v článcích napsal, že mlátil manželku Amber Heard.

Depp o tom, že ztratil roli černokněžníka Gellerta Grindelwalda, informoval fanoušky na svém instagramu. "Společnost Warner Bros. mě vyzvala, abych se vzdal role Grindelwalda ve Fantastických zvířatech a já tuto žádost respektuji a vyhověl jsem jí," uvedl herec v dopise fanouškům.

Rozhodnutí britského soudu, který se tento týden postavil na stranu bulvárních novinářů, kteří v minulosti o Deppovi napsali, že bil svou tehdejší manželku Amber Heard, označil za surrealistické.

"Tento verdikt nezmění můj boj za pravdu a potvrzuji, že se plánuji odvolat. Moje odhodlání je silné a mám v úmyslu prokázat, že nařčení vůči mně jsou falešná. Můj život a kariéra nebudou definované právě tímto bodem v čase," vzkázal herec, který zároveň fandům poděkoval za podporu.

Související obsah

Filmové studio vydalo své vlastní prohlášení, v němž poděkovalo Deppovi za odvedenou práci a zároveň uvedlo, že jeho roli přeobsadí někým jiným.

Jak připomíná portál BBC, Depp se s bulvárním deníkem The Sun soudil kvůli článku z roku 2018, v němž noviny napsaly, že napadl svoji exmanželku Amber Heard.

Připomeňte si kauzu v reportáži TV Nova:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz