Televize Nova

Krušné chvíle ve Svatbě na první pohled. Ženich nevěstu nepřitahoval

Krušné chvíle ve Svatbě na první pohled. Ženich nevěstu nepřitahoval
Zdroj: TV NOVA

Televize Nova ve středu uvedla už třetí díl sociálního experimentu Svatba na první pohled. Diváci se v něm mohli seznámit s novým párem. Mezi novomanželi však jiskra příliš nepřeskočila.

Diváci mohli ve středu sledovat celkem tři páry, z nichž se každý nachází v jiné fázi vztahu. Natália a František se právě vrátili ze svatební cesty na Zanzibaru a následně se spolu učí žít ve společné domácnosti.

Čerství novomanželé Štěpánka a Pavel vyrazili na své líbánky do Řecka, které si tato dvojice užívá plnými doušky. A konečně také novou dvojici, která stanula před oltářem. René a Petra. Pár, u kterého jiskra nepřeskočila hned napoprvé.

Související obsah

Petra oceňuje na opačném pohlaví mužnost. Považuje se za bláznivou a praštěnou a umí se zasmát sama sobě. O pořadu Svatba na první pohled se dozvěděla od své neteře, která ho sledovala, když běžel ve slovenské televizi. Petru pořad zaujal a začala na internetu hledat více informací. V tu chvíli narazila na výzvu televize Nova, která vybízela nezadané, aby se do tohoto unikátního experimentu přihlásili. Ani chvilku neváhala.

"Myslím, že jsem vtipná a mám smysl pro humor. Ze všeho si umím udělat legraci. A bojuji s nedůvěrou k lidem,“ říká o sobě Petra.

René miluje sporty všeho druhu. Kick-box, střelbu, posilovnu, gymnastiku a tak dále. Užívá si ale i sporty adrenalinové, jako například skákání padákem. Rád poznává nové věci. Řekl si, že to tentokrát nechá na odbornících. Věří, že mu najdou někoho, kdo k němu skvěle pasuje.

"Od lidí mám zpětnou vazbu, že jsem zajímavý, občas i zábavný, a že se toho ode mě dokážou spoustu naučit. Na druhou stranu bych si přál být trpělivější, umět lidem víc naslouchat a dávat jim prostor,“ zamýšlí se René.

Související obsah

Svatba na první pohled je romantická show, ve které hraje hlavní roli láska. Věda v ní pomáhá nezadaným jednotlivcům najít si vysněného partnera, s kterým se pak poprvé potkají až na vlastní svatbě.

Pečlivě vybraní nezadaní odvážlivci svěřili svůj osud do rukou odborníků z oblasti psychologie a biologie. Ti jim na základě výsledků náročných testů najdou vhodného partnera. Všichni účastníci prošli psychologickým vyšetřením, testem kompatibility DNA, čichovým testem a testem atraktivity. Z hlediska analýzy DNA se k sobě nejvíce hodí partneři, kteří mají co nejodlišnější strukturu DNA.

Svatbu na první pohled můžete sledovat každou středu ve 20:20 na TV Nova nebo s týdenním předstihem na Voyo.cz.


TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz