Televize Nova

Krušné chvíle ve Svatbě na první pohled. Ženich nevěstu nepřitahoval

Krušné chvíle ve Svatbě na první pohled. Ženich nevěstu nepřitahoval

Televize Nova ve středu uvedla už třetí díl sociálního experimentu Svatba na první pohled. Diváci se v něm mohli seznámit s novým párem. Mezi novomanželi však jiskra příliš nepřeskočila.

Diváci mohli ve středu sledovat celkem tři páry, z nichž se každý nachází v jiné fázi vztahu. Natália a František se právě vrátili ze svatební cesty na Zanzibaru a následně se spolu učí žít ve společné domácnosti.

Čerství novomanželé Štěpánka a Pavel vyrazili na své líbánky do Řecka, které si tato dvojice užívá plnými doušky. A konečně také novou dvojici, která stanula před oltářem. René a Petra. Pár, u kterého jiskra nepřeskočila hned napoprvé.

Související obsah

Petra oceňuje na opačném pohlaví mužnost. Považuje se za bláznivou a praštěnou a umí se zasmát sama sobě. O pořadu Svatba na první pohled se dozvěděla od své neteře, která ho sledovala, když běžel ve slovenské televizi. Petru pořad zaujal a začala na internetu hledat více informací. V tu chvíli narazila na výzvu televize Nova, která vybízela nezadané, aby se do tohoto unikátního experimentu přihlásili. Ani chvilku neváhala.

"Myslím, že jsem vtipná a mám smysl pro humor. Ze všeho si umím udělat legraci. A bojuji s nedůvěrou k lidem,“ říká o sobě Petra.

René miluje sporty všeho druhu. Kick-box, střelbu, posilovnu, gymnastiku a tak dále. Užívá si ale i sporty adrenalinové, jako například skákání padákem. Rád poznává nové věci. Řekl si, že to tentokrát nechá na odbornících. Věří, že mu najdou někoho, kdo k němu skvěle pasuje.

"Od lidí mám zpětnou vazbu, že jsem zajímavý, občas i zábavný, a že se toho ode mě dokážou spoustu naučit. Na druhou stranu bych si přál být trpělivější, umět lidem víc naslouchat a dávat jim prostor,“ zamýšlí se René.

Související obsah

Svatba na první pohled je romantická show, ve které hraje hlavní roli láska. Věda v ní pomáhá nezadaným jednotlivcům najít si vysněného partnera, s kterým se pak poprvé potkají až na vlastní svatbě.

Pečlivě vybraní nezadaní odvážlivci svěřili svůj osud do rukou odborníků z oblasti psychologie a biologie. Ti jim na základě výsledků náročných testů najdou vhodného partnera. Všichni účastníci prošli psychologickým vyšetřením, testem kompatibility DNA, čichovým testem a testem atraktivity. Z hlediska analýzy DNA se k sobě nejvíce hodí partneři, kteří mají co nejodlišnější strukturu DNA.

Svatbu na první pohled můžete sledovat každou středu ve 20:20 na TV Nova nebo s týdenním předstihem na Voyo.cz.


TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Televize Nova

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Píše se na Deník.cz