Krimi

Srazil autem cyklistu a utekl. Místní ho pomohli policii rychle dopadnout

Cyklista v úterý ráno nepřežil v Hošťálkové na Vsetínsku srážku s autem. Řidič následně z místa nehody utekl. Policii se ho po pár minutách podařilo vypátrat. Vyšetřovatelé pracují i s verzí, že mohlo jít o násilný čin.

Informaci o sraženém šestatřicetiletém cyklistovi přijali policisté na tísňové lince okolo osmé hodiny ráno. Na místo vyjely policejní hlídky, které následně zjistily, že řidič vozidla, které muže srazilo, z místa dopravní nehody utekl. Na základě zjištěných okolností a výpovědí svědků byla přivolána i kriminálka.

"Policisté na Vsetínsku od rána řeší případ sraženého muže ve vozovce. Prvotní informace nasvědčovaly dopravní nehodě, kriminalisté však pracují i s verzí, že mohlo dojít k jinému násilnému činu. Momentálně zjišťujeme všechny související okolnosti,“ uvedl mluvčí policie Petr Jaroš.

Související obsah

"Pátrání po řidiči, který z místa tragédie utekl, bylo i díky všímavým spoluobčanům úspěšné. Za to jim patří velké poděkování,“ dodal Jaroš.

Auto na Pardubicku skončilo pod mostem, řidič na místě zemřel. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz