Krimi

Opilému muži přijeli na pomoc záchranáři, místo vděku je zkusil pobodat

Na lékaře nedaleko Morkovic ve Zlínském kraji zaútočil s nožem v ruce agresivní muž. Ten jen krátce předtím možná bojoval o svůj život.

Záchranná služba vyjížděla k ubytovně na Holešovsku na základě telefonátu jednoho z ubytovaných. Na místě měl být pětatřicetiletý muž, kterému se znenadání zhoršil zdravotní stav. Po příjezdu na místo zajistili zdravotníci podnapilého pacienta a naložili jej do sanitky. Tam mu poskytli ošetření.

Následně se muž probral. Místo vděku záchranářům ale začal být agresivní a na lékaře zaútočil. A to jak slovně, tak fyzicky. Vyhrožoval, že všechny podřeže a zabije. Aby potvrdil svá slova, vyběhl ze sanitky zpět do ubytovny. V tamní kuchyni vzal dva nože a rozběhl se zpátky k sanitce. U té si vybral jednoho člena posádky a opakovaně na něj křičel výhrůžky podřezáním a zabitím. Lékař začal před agresivním mužem utíkat, ten jej pronásledoval s nožem nad hlavou v útočné pozici. Po chvíli nůž hodil ve snaze lékaře zasáhnout a zranit. Krátce nato útočník ztratil rovnováhu a spadl.

Související obsah

Toho využili záchranáři a agresora se jim s pomocí lékaře podařilo zadržet na zemi až do příjezdu policistů. Ani pak ale muž nepřestával se slovním napadáním a vyhrožováním zdravotníkům. Útočníkovi teď hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz