Středočeský kraj

Dělníci v lese káceli stromy, jeden zavalil seniora na procházce. Nepřežil

Středočeští záchranáři vyjížděli v pátek dopoledne k 82letému muži, kterého v lese při procházce zavalil strom. Způsobená zranění byla však neslučitelná se životem a muž jim na místě podlehl. V místě měli v danou chvíli kácet dělníci.

Tragédie se stala kolem 9. hodiny ráno u obce Pohoří. "Muž ročník narození 1938 se vydal na procházku do lesa, kde měli dělníci kácet stromy. Jeden ze stromů na něj spadnul. Případ je i nadále v šetření,“ uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Lucie Nováková

"Záchranná služba po příjezdu na místo zahájila u muže resuscitaci. Zranění byla však neslučitelná se životem a muž jim na místě podlehl,“ informovala mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Související obsah

Policie následně provedla u lesníků dechovou zkoušku, která u nich vyloučila přítomnost alkoholu. Příčinu tragédie policisté i nadále šetří.

Pronásledování auta na severu Čech skončilo zraněním policistů. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Středočeský kraj

Důležité Události

Krátká zpráva

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu

Anglický herec Tom Felton (34), hvězdný představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Ze hřiště ho musela odvézt záchranka. O zdravotním stavu herce a vášnivého golfisty nejsou k dispozici bližší informace.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz