Krimi

Ubodaní rodiče shořeli v domě, ze msty je měl zavraždit syn Lukáš

Slovenští policisté vyšetřují čtvrteční požár rodinného domu v obci Lednické Rovne jako vraždu. Otce a jeho družky se měl zbavit nejstarší syn, který už tam nebydlel. Podle policie je ubodal, oheň pak měl zahladit stopy. Údajně mu pomohla mladší, ještě nezletilá sestra. Údajně se dvojici mstili za to, že se k nim špatně chovala.

Partneři v domě žili s mužovými dvěma dcerami z předchozího manželství a jejich nevlastním bratrem. Pomstu za špatné chování k sestrám podle policie připravil nejstarší syn Lukáš, který už s nimi nebydlel.

V pátek ho obvinili z úkladné vraždy. Pomáhat mu dokonce měla jedna z nezletilých sester, píše portál tvnoviny.sk. 

"Vyšetřováním jsme zjistili, že obviněný měl vraždu spolu s jednou z nezletilých dopředu naplánovat. Motivem měla být pomsta za špatné chování k dětem. Plán byl takový, že k usmrcení dojde ve spánku, což se i stalo. Na zahlazení činu měli podpálit dům," uvedla policie.

Související obsah

Požár měl zničit těla i důkazy, které by je usvědčily z vraždy. Děti mezitím odešly před dům do bezpečí. "S požárem mu jedna z nezletilých měla pomáhat, na jeho podpálení měla po domě rozlít látku, která měla podpořit hoření," uzavřela policie.

Obviněný mladík žije dlouhodobě v zahraničí. Do Lednických Rovní měl přijet pouze na návštěvu. O rodině se toho v obci příliš mnoho neví, přistěhovali se tam před pár lety. Místní si ale myslí, že neměla žádné problémy a s nikým se nepřela. Údajného osnovatele vraždy navrhl prokurátor poslat do vazby.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz