Domácí

Tragická nehoda u Nového Jičína. Po srážce dvou aut zemřeli oba řidiči

Na Novojičínsku víkend začal smutně. Dopoledne se u Lichnova srazila dvě auta, přičemž ani jednomu z řidičů nebylo pomoci - oba na místě zemřeli. Policisté zatím nevědí, co tragickou nehodu zapříčinilo.

Osobní auta se srazila okolo 10 hodiny dopoledne na silnici I/58 u Lichnova na Novojičínsku. Na místo okamžitě vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému, ani jednomu z řidičů už ale nepomohly. 

Jednoho z nich nalezli v troskách auta mrtvého, druhého se záchranáři pokoušeli desítky minut oživit. Resuscitace ale skončila neúspěšně, a tak i on na místě svým zraněním podlehl. Přesnou příčinu jejich smrti a případný alkohol v krvi či jiné návykové látky odhalí až nařízená pitva.

Související obsah

Policisté zajistili i obě auta, aby prozkoumali jejich technický stav. "Okolnosti a příčiny této tragické události zjišťují dopravní policisté ve spolupráci s novojičínskými kriminalisty," informovala policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Dodala, že silnice mezi Frenštátem pod Radhoštěm a Lichnovem byla uzavřená a policisté museli odklánět dopravu. V obou směrech byla zprůjezdněná před 14 hodinou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz