Videoreportáž

Z chemičky u Mostu unikl čpavek. Dva lidé se zranili, jeden z nich vážně

"Dvě hasičské jednotky vyjely k úniku čpavku v Unipetrolu v Záluží u Mostu," informovali ústečtí hasiči na sociálních sítích. Únik se podařilo zastavit a podle vyjádření zástupce Unipetrolu se látka nedostala mimo areál firmy. Dva tamní pracovníci se ale při úniku zranili, jeden z nich vážně. Oba skončili v nemocnici. "Jedna osoba utrpěla vážné zranění a byla transportována do pražského popáleninového centra," řekl mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník. Druhý ze zaměstnanců skončil se středně těžkými zraněními v mostecké nemocnici.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz