Televizní pořad

Svatba na první pohled: Radek je spokojený, Simona vztahu dává šanci

Svatba na první pohled: Radek je spokojený, Simona vztahu dává šanci
Zdroj: TN.cz

Simona a Radek jsou posledním párem pořadu Svatba na první pohled. První dojmy novomanželů jsou zatím vesměs pozitivní, hlavně z ženichovy strany. Tři zbylé páry už se vypořádávají s nástrahami společného života v domácnosti. Kdežto Simona s Radkem teprve vyrazili na svatební cestu.

"Je mi úplně špatně od nervů," přiznala vyčkávající nevěsta Simona (29). Na obřad čekala totiž kvůli dešti několik hodin, nakonec se obřad přesunul dovnitř. "Doufám, že se mu budu líbit a až mě uvidí, řekne si - jo, to je ona," zasnila se.


Nevěsta Radka (32) na první pohled určitě nezklamala. "Když jsem ji viděl přicházet, vůbec jsem nevěřil, že se to může týkat mě. Mám obavy, že se jí nebudu líbit. Přijde mi jako vyšší liga. Nikdy bych si na ni normálně netroufl," přiznal ženich.

Související obsah

"Radek vypadá jako hodný člověk, v očích mu vidím dobrotu. Sice bych si ho na ulici na první pohled nevybrala, ale jsem otevřená tomu poznat ho zevnitř," přijala výzvu Simona. To jí ostatně radila i psycholožka Szabados, jedna z odborníků, kteří páry dávali dohromady.

"Je to velký sympaťák a je vidět, že má hezké nitro. Taky mě zaujalo, jaký má všeobecný rozhled," dodala Simča. Radek se vyzná v historii a rád o ní druhým vypráví, což se projevilo už u svatebního stolu. Zdá se, že to Simoně imponuje.

Související obsah

Po svatební noci novomanželé vyrazili na líbánky do portugalského Lisabonu. Zatím si tato dvojice rozumí. Radek je velmi pořádný, gentleman a má smysl pro humor, a to všechno Simona oceňuje. A také hodně mluví, převážně o historických příbězích.


"Simona je první člověk v mém životě, který mi zatím neřekl, abych už mlčel,“ dojal se Radek nad Simoninými schopnostmi naslouchat. "Měl bys jít učit dějepis. Umíš všechno podat zajímavou formou, děti by tě určitě žraly,“ povzbudila ho. Někoho takového k sobě kurýr Radek asi potřeboval. 

Související obsah

Svatbu na první pohled můžete sledovat každou středu ve 20:20 na TV Nova! Pokud jste epizodu nestihli, najdete ji na Nova Plus. Pořad mohou diváci vidět 7 dní před uvedením v televizi na Voyo

Simona a Radek byli ve středu ráno hosty Snídaně s Novou. Podívejte se na video: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Televizní pořad

Důležité Události

Píše se na Deník.cz