Zahraničí

18letá dívka porodila na nemocniční toaletě. Nevěděla, že je těhotná

18letá dívka porodila na nemocniční toaletě. Nevěděla, že je těhotná
Zdroj: Getty Images

Osmnáctiletá Britka přišla do nemocnice se silnými bolestmi zad. To ovšem netušila, že ji opustí jako novopečená maminka. Dítě porodila sama na nemocniční toaletě.

Mladá žena údajně neměla ani tušení o tom, že by mohla být těhotná. Za lékaři se vydala kvůli bolestem v zádech, které ji trápily již několikátý den.

Myslela, že jde o zranění, které přisuzovala práci v rychlém občerstvení, kde často zvedala těžké krabice. O případu informoval zpravodajský portál news.com.au.

Související obsah

Poté, co lékaři provedli běžná vstupní vyšetření, odešla dívka na záchod. Ve tři hodiny ráno ke svému překvapení porodila zdravou holčičku, kterou pojmenovala Lilly-May. "Musela jsem zavolat na sestru, aby mi přišla na pomoc, protože jsem nedosáhla na tísňové tlačítko a Lilly-May už ležela v toaletě," popsala svůj zážitek mladá maminka.

To, že je těhotná, prý dívka nepoznala. "Cítila jsem se normálně, neměla jsem žádné těhotenské chutě, nohy mi neotékaly," dodala dívka. Nepřibrala na váze a nepřišla ani o menstruaci. Překvapení tak přichystala nejen sobě, ale i svému 18letému příteli.

Související obsah

Případy utajeného těhotenství nejsou ojedinělé, a to ani v Česku. Třeba v roce 2011 porodila zdravého chlapečka tehdy 23letá žena v Olomouci. Na toaletě opavské nemocnice pak přišla v roce 2009 na svět zdravá holčička.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz