Krimi

Rozárku (3,5) pokousal pes v obličeji. Z nejhoršího je dívenka venku

Rozárku (3,5) pokousal pes v obličeji. Z nejhoršího je dívenka venku
Zdroj: Getty Images

Hrozivý zážitek mají za sebou rodiče tříapůlleté Rozárky z Pardubického kraje. Tu v sobotu pokousal pes do obličeje. K holčičce okamžitě vyjeli záchranáři, díky jejichž rychlému zásahu je z nejhoršího venku.

"V sobotu zasahovaly posádky Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje u 3,5letého děvčátka pokousaného psem do obličeje,“ informovali na facebooku pardubičtí záchranáři.


Zdravotníci na místě holčičku ošetřili a následně převezli na operaci do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Případem se nyní zabývá policie. "Událost nám byla oznámena a případem se intenzivně zabýváme. Víme, o jakého psa se jedná,“ řekla TN.cz policejní mluvčí Eva Maturová.

Související obsah


Mluvčí zároveň potvrdila, že událost se stala v Ústí nad Orlicí. Bližší informace však vzhledem k vyšetřování případu odmítla poskytnout. Podle jednoho ze čtenářů TN.cz napadl pes malou dívenku bez jakékoli zjevné příčiny.


Podle informací záchranářů se holčička úspěšně zotavuje. Od jejích rodičů totiž dostali dojemný dopis. "Rozárka je z nejhoršího venku, a to i díky profesionálnímu a citlivému zásahu posádek Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje. Rádi bychom jim tímto za vše poděkovali,“ stálo v dopise.

Holčičku pokousal pes do obličeje:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz