Domácí

Pomsta za zadržení. Žena (68) kreslila na vrata policejní služebny čuníky

Na bráně policejní stanice v Hořicích se v úterý večer objevily hanlivé obrázky. Z vandala se nakonec vyklubala 68letá žena, která se chtěla policistům pomstít za nedávné zadržení.

Se 68letou ženou mají policisté v Hořicích už několik dnů problémy. Nejprve ji nachytali, jak v sobotu po 21. hodině s kamarádem popíjí alkohol na místním nádraží. Porušila hned dva vládní zákazy. Jednak zákaz vycházení, jednak popíjení alkoholu na veřejnosti.

Její kamarád chybu uznal a odešel domů. Žena ovšem začala policistům nadávat, odmítala se podrobit dechové zkoušce a dokonce se pokusila utéct. Stejně se pak chovala i na policejní stanici, odmítala mužům zákona dýchnout a ti ji pak převezli na protialkoholní záchytnou stanici.

Jenže tím to neskončilo. V úterý večer si policisté všimli, že jim někdo maluje na vrata služebny. Uměleckým výtvorem byly dva křídou nakreslení čuníci. A kdyby někdo nepoznal, co na obrázku je, bylo to na vratech i napsáno. V tu chvíli ještě neznámý pachatel se z místa činu snažil utéct. Honička ale trvala jen několik metrů. Fyzicky zdatný policista 68letou ženu bez problémů doběhl a znovu ji předvedl na stanici. Opět byla opilá.

Související obsah

"Žena se dopustila několika přestupků, zákazu vycházení a také neuposlechnutí výzvy úřední osoby. Chovala se velmi vulgárně, policisty urážela, opakovaně chtěla utéct," popsala mluvčí policie Eva Prachařová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz