Domácí

Hromadná nehoda zablokovala dálnici D4! Dopravu komplikovalo náledí

Kvůli hromadné nehodě byla v sobotu dopoledne zcela uzavřena dálnice D4. Ve směru na Prahu na 24. kilometru bouralo sedm aut, v opačném směru dvě. Podle policie se nikdo vážněji nezranil. Provoz na Prahu byl po jedenácté obnoven, po poledni pak policisté ohlásili, že je dálnice plně průjezdná. Na komunikaci se tvořilo náledí, dopravu ve Středočeském kraji komplikovala také mlha.

V sobotu dopoledne dopravu zejména ve Středočeském kraji komplikovalo náledí, které doplnila také mlha. Policisté, záchranáři a hasiči vyjížděli k několika nehodám.

"Dálnice D4 je na 24. km z důvodu hromadné nehody sedmi a dvou vozidel uzavřena v obou směrech," informovala středočeští policisté krátce po půl deváté.

Podle informací hasičů šlo o střet šesti aut ve směru na Prahu a dalších tří ve směru do Strakonic. "Nemuseli jsme nikoho vyprošťovat. Dálnice je obousměrně uzavřena. Spolupracujeme s policií a Zdravotnickou záchrannou službou Středočeského kraje," potvrdili hasiči na sociálních sítích.

Související obsah

Ředitelství silnic a dálnic na svém informačním portálu varuje před náledím. Nehody na D4 v obou směrech se obešly bez vážnějšího zranění, doplnila policie.

Krátce po jedenácté byl provoz na Prahu obnoven, odpoledne pak policisté ohlásili, že je již dálnice zcela průjezdná.

Před devátou hodinou vyjeli policisté na D4 znovu, na 29. kilometru ve směru na Háje narazilo osobní auto do svodidel, tato nehoda se podle policejního informačního portálu obešla bez zranění.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz