Domácí

Z auta se stala pro miminko past! Zoufalá matka ho nemohla dostat ven

Z auta se stala pro miminko past! Zoufalá matka ho nemohla dostat ven
Zdroj: Profimedia

Děsivý zážitek má za sebou maminka z Pardubic. Té se v podzemních garážích jednoho z místních hypermarketů automaticky zamklo auto, ve kterém zůstalo uvězněné miminko. Vše mělo šťastný konec.

"V pondělí dopoledne hasiči pomáhali zoufalé mamince. Ve voze, které se jí automaticky zamklo, zůstal uvězněný kojenec,“ informovala mluvčí hasičů Vendula Horáková.

Kromě toho v autě byly také klíče, proto se žena pak nemohla do svého vozu dostat. Okamžitě se tak obrátila na tísňovou linku.

Související obsah

Přivolaní hasiči za pomoci speciálního nářadí z auta vytáhli klíče a vůz odemkli. Celý zásah se obešel bez zranění a miminko hasiči dostali z auta v pořádku. "Malého kojence jsme předali do náruče maminky,“ dodala Horáková.

Další bližší informace však mluvčí hasičů odmítla redakci TN.cz poskytnout. Mluvčí policistů Markéta Janovská dodala, že policie na místo své hlídky neposlala, protože to nebylo potřeba.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz