Praha

Srážka osobáku s autobusem v Praze. Zasahuje i speciální vůz záchranářů

Srážka osobáku s autobusem v Praze. Zasahuje i speciální vůz záchranářů

Autobus se srazil s osobákem v úterý ráno v Hájku u Uhříněvsi. Na místě je několik zraněných, zasahuje i speciální záchranářský vůz.

Nehoda se stala okolo půl deváté ráno v ulici Pod Jankovem. Záchranáři na místě pečovali o 45letou řidičku osobáku, která utrpěla úraz zad a břicha a o 65letou cestující z autobusu. Obě ženy byly po zajištění transportovány do nemocnice.

"V Hájku u Uhříněvsi zasahují u dopravní nehody autobusu a osobního automobilu tři posádky záchranářů, inspektor a speciální vůz Atego. Nyní máme v péči dvě ženy se středně závažným poraněním. Ostatní čtyři osoby jsou bez zranění,“ uvedla mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Související obsah


"Na místě zasahujeme společně s kolegy ze záchranné zdravotnické služby. Zajišťujeme nehodu osobního auta a autobusu, kterému se zablokovaly dveře,“ informoval mluvčí hasičů Martin Kavka.

Příčinu nehody policie aktuálně vyšetřuje. "Podle prvotních informací řidička osobního automobilu nepřizpůsobila svou jízdu stavu vozovky a následně se srazila s protijedoucím autobusem," uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Děsivá nehoda autobusu, málem se s cestujícími zřítil z mostu. Podívejte se na video:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Praha

Důležité Události

Píše se na Deník.cz