Domácí

V Mladé Boleslavi havarovala sanitka s pacientkou. Zranila se záchranářka

V Mladé Boleslavi havarovala sanitka s pacientkou. Zranila se záchranářka
Zdroj: ZZS Středočeského kraje

Havárie se nevyhýbají ani samotným záchranářům. V úterý odpoledne bourala sanitka, která převážela pacientku. Před mladoboleslavskou nemocnicí se vůz srazil s osobním autem. Při nehodě se zranila záchranářka.

Nehoda se stala přibližně kolem čtvrté hodiny odpoledne na křižovatce ulic Laurinova a V. Klementa před mladoboleslavskou nemocnicí. Tam posádka převážela pacientku. Zřejmě při projíždění křižovatkou se sanitka střetla s osobním autem. Vůz záchranářů se při nárazu dokonce převrátil na bok.

Při srážce se zranila záchranářka, která utrpěla lehká zranění. Řidiče sanitky lékaři v nemocnici podrobili preventivnímu vyšetření. Bez zranění vyvázla nejen převážená pacientka, ale také posádka osobního auta.

Související obsah

"Pacientku okamžitě převzali kolegové z mladoboleslavské nemocnice, kteří ji převezli na oddělení chirurgie,“ informovala mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Příčinu i okolnosti nehody vyšetřují policisté. "Dechová zkouška u obou řidičů byla negativní,“ řekla TN.cz policejní mluvčí Michaela Richterová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz