Domácí

Muž chtěl vyznat lásku hrou na klavír. Zůstal viset bez kalhot na plotě

Kuriózní případ řešili brněnští strážníci. V parku pod Petrovem museli zachraňovat muže, který chtěl zahrát ženě, se kterou trávil večer, na klavír. Nešťastnou náhodou ale zůstal viset na plotě, který hudební nástroj chránil.

Místo romantické serenády skončil bez kalhot a hlavou dolů. Do svízelné situace se muž dostal v pátek večer, když chtěl předvést své hudební vlohy. Na dotaz strážníků odpověděl, že na plot vlezl, protože chtěl jen zahrát na klavír.

Od klavíru ho ale dělil plot, který se rozhodl zdolat. A to byl kámen úrazu. "Ono je to docela vysoký. Jak tam přelézal, tak se tam chytl nebo zavrávoral, a chytlo se mu to za kalhoty,“ uvedl svěděk.

Související obsah

On ani jeho společnice u sebe navíc neměli telefon. Pomoc tak přivolal až náhodný kolemjdoucí. Strážníci pak z obou stran plotu přistavili teleskopické žebříky, muže opatrně nadzvedli a odřízli mu zachycenou nohavici

Neúspěšný klavírista visel na plotě několik desítek minut. Po vysvobození děkoval strážníkům za záchranu a omlouval se za své nerozvážné jednání.

jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz