Domácí

Muž chtěl vyznat lásku hrou na klavír. Zůstal viset bez kalhot na plotě

Kuriózní případ řešili brněnští strážníci. V parku pod Petrovem museli zachraňovat muže, který chtěl zahrát ženě, se kterou trávil večer, na klavír. Nešťastnou náhodou ale zůstal viset na plotě, který hudební nástroj chránil.

Místo romantické serenády skončil bez kalhot a hlavou dolů. Do svízelné situace se muž dostal v pátek večer, když chtěl předvést své hudební vlohy. Na dotaz strážníků odpověděl, že na plot vlezl, protože chtěl jen zahrát na klavír.

Od klavíru ho ale dělil plot, který se rozhodl zdolat. A to byl kámen úrazu. "Ono je to docela vysoký. Jak tam přelézal, tak se tam chytl nebo zavrávoral, a chytlo se mu to za kalhoty,“ uvedl svěděk.

Související obsah

On ani jeho společnice u sebe navíc neměli telefon. Pomoc tak přivolal až náhodný kolemjdoucí. Strážníci pak z obou stran plotu přistavili teleskopické žebříky, muže opatrně nadzvedli a odřízli mu zachycenou nohavici

Neúspěšný klavírista visel na plotě několik desítek minut. Po vysvobození děkoval strážníkům za záchranu a omlouval se za své nerozvážné jednání.

jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D5 uzavřela nehoda 3 nákladních vozidel

Dálnici D5 ve směru Praha – Rozvadov uzavřela v pondělí nad ránem na 37. kilometru dopravní nehoda 3 nákladních vozidel. Podle informací z Centra dopravních nehod Policie České republiky došlo při srážce ke zranění osob a provoz na dálnici byl v místě nehody zastaven. Zrušení dopravního omezení se podle předpokladu PČR očekává kolem desáté hodiny dopoledne.

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz