Zajímavosti

Magda našla v botě milostný vzkaz z Číny! Čekal tam více než 15 let

Magda našla v botě milostný vzkaz z Číny! Čekal tam více než 15 let
Zdroj: Magdaléna Emmertová

Vzkaz o lásce, který rozhodně nečekala, objevila před nedávnem ve své botě čtenářka TN.cz Magda. Boty přitom měla doma schované více než 15 let. Milostný vzkaz byl navíc v čínštíně.

Magdaléna Emmertová nápis ukrytý uvnitř páru bot objevila čistou náhodou, když se ji jedna z bot rozbila.  Žena poté, co odlepila podrážku, tak zjistila, že je uvnitř nápis napsaný čínskými znaky. "Koukám do boty a vidím vzkaz čínskými znaky. Hned jsem začala pátrat, co to může být,“ řekla Magda.

Jak sama žena popisuje, boty měla doma více než 15 let, ale kvůli špatným vzpomínkám na jejich nákup je dlouhou dobu nenosila. "Moc jsem je nechtěla nosit, protože jsem je koupila s bývalým přítelem. Až teď po 12 letech, když jsem poznala muže života, tak jsem si je nasadila a odlepila se mi podrážka,“ popsala čtenářka.

Související obsah

Celý příběh navíc podtrhuje také znění tajemného vzkazu. "Jsi pravá láska mého života. Miluju tě po tisíc let,“ stojí napsáno na jedné z bot. Magda si tak myslí, že ji boty přinesly do života lásku.


Boty žena údajně koupila před mnoha lety v obchodním domě Královo Pole v Brně. "Přeci jen, když někdo najde vzkaz z Číny, tak je většinou smutný. Tohle mi udělalo ale hroznou radost,“ dodala paní Magdaléna.

Z malého pandího mláděte se těší chovatelé v Číně. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz