Domácí

Výbuch v domě na Hodonínsku! Pro vážně zraněného seniora letěl vrtulník

Napilno měli v pátek večer všechny záchranné složky. V obci Suchov na Hodonínsku vybuchl rodinný dům. Na místo jednotky povolaly také statika. Jeden člověk se při explozi zranil. Toho s vážným poraněním záchranáři vrtulníkem převezli do nemocnice.

"Zasahujeme v obci Suchov na Hodonínsku, kde došlo k výbuchu v rodinném domě. Provádíme statické zajištění objektu,“ napsali jihomoravští hasiči na twitteru minutu před devátou hodinou večer. Na místo jednotky dokonce povolaly i statika.


Jeden člověk se při explozi vážně zranil. "Ošetřili jsme seniora, kterého jsme transportovali vrtulníkem do Fakultní nemocnice Brno,“ řekla TN.cz mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Související obsah


Na místě zasahovaly všechny složky záchranného systému. Hasiči povolali na pomoc dokonce také statika. "Na základě doporučení statika jsme objekt staticky zajistili, podepřeli jsme jednu stěnu a připravujeme se k odjezdu,“ informovali hasiči v deset hodin večer.

Příčinu a okolnosti výbuchu zjišťují vyšetřovatelé. Podle hasičů je možným důvodem přetlakování výměníku vody u krbové vložky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz