Domácí

Brutální bitka v centru Prahy! Ležícího muže kopali do hlavy

Vážnou bitkou se zabývali strážníci a policisté v Praze u hlavního nádraží. Jeden z účastníků incidentu skončil po několika úderech na zemi, následně ještě schytal několik ran do hlavy. Dva podezřelí muži skončili v poutech, případem se zabývají kriminalisté.

Potyčka několika mužů ve Vrchlického sadech upoutala pozornost strážníků v neděli kolem čtvrté hodiny ráno. Brutální incident u hlavního nádraží, po kterém jeden z účastníků ztratil vědomí, zaznamenala kamera.

"Surový útok byl vedený několika údery pěstí do obličeje, po pádu na zem pokračoval kopy do hlavy a hrudníku. Na základě podezření z trestného činu byli dva muži ve věku 41 a 42 let s pouty na rukou předáni Policii ČR," informovala Městská policie Praha.

Zraněného muže se podle strážníků podařilo probrat, záchranáři ho pak převezli do nemocnice.

Související obsah

Mluvčí policie Violeta Siřišťová potvrdila, že u incidentu na žádost strážníků policie zasahovala, podezřelé si převzali pražští kriminalisté. Zadržení jsou podezřelí z pokusu o těžké ublížení na zdraví.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz