Zahraničí

Jsme ve spojení s mimozemšťany, tvrdí uznávaný izraelský generál

Jsme ve spojení s mimozemšťany, tvrdí uznávaný izraelský generál
Zdroj: Profimedia

Spojené státy americké a Izrael jsou údajně podle bývalého šéfa ochrany izraelského vesmírného programu Haim Esheda už několik let v kontaktu s mimozemskou civilizací, která se nazývá Galaktická federace. Oba dva státy prý informace tají, aby zabránily hysterii mezi populací.

Podle izraelského generála ve výslužbě Haima Esheda jsou informace o kontaktu s mimozemšťany utajovány především proto, že populace není na takový kontakt ještě dostatečně připravena, uvedl Jerusalem Post.

87letý profesor navíc popsal, jak spojenectví s takzvanou galaktickou federací vypadá. Podle Esheda USA a Izrael uzavřely s mimozemšťany smlouvu především proto, aby mohly i nadále prozkoumávat vesmír a pochopit jeho fungování.

Související obsah

Tato spolupráce údajně zahrnuje i tajnou podzemní základnu na Marsu, kde prý operují zástupci jak z řad Američanů, tak i mimozemské civilizace.

Eshed, který sloužil v izraelském vesmírném programu 30 let, se podle vlastních slov rozhodl tuto informaci odhalit až nyní, kdy je už několik let váženým profesorem na akademické půdě v Izraeli. "Kdybych před pěti lety přišel s tím, co dnes říkám, byl bych hospitalizován na psychiatrii. Mám tituly a jsem respektován v zahraničí. Nemám už co ztratit,“ vysvětlil Eshed.

Související obsah

Zajímavostí je, že prezident Spojených států Donald Trump dal letos v únoru příkaz k tomu, aby Spojené státy vytvořily novou složku vesmírných sil

Tajemná koule na obloze. Muž na Bydžovsku natočil UFO. Podívejte se na video:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz