Zajímavosti

Bohuš Matuš (47) je otcem. Dceru má s Lucií (17). Prozradili i jméno!

Bohuš Matuš (47) je otcem. Dceru má s Lucií (17). Prozradili i jméno!
Zdroj: Profimedia

Muzikálový zpěvák Bohuš Matuš (47) se poprvé stal otcem. Dcerku mu na svět přivedla o třicet let mladší partnerka Lucie. Šťastní rodiče zároveň prozradili jméno holčičky, které v předchozích měsících tajili.

"Natálka se narodila včera ve 22:47, měla skoro čtyři kila,“ prozradil v pondělí Blesku šťastný novopečený otec. Dodal, že jeho partnerka Lucinka prý zvládla porod "úžasně."

Minulý čtvrtek přitom ještě nastávající rodiče zveřejnili na svém instagramovém profilu fotku, na níž si těhotná Lucie oběma rukama drží vypouklé břicho. A doplnili obrázek slovy: Pořád 2 v 1.

Související obsah

Vztah zpěváka Bohuše Matuše s dívkou, která by klidně mohla být jeho dcerou, poutá pozornost už několik let. Jak připomněl portál Topky.sk, sám Matuš o jejich vztahu často mlžil, protiřečil si či se dušoval, že s o třicet let mladší teenagerkou intimně nežije.

Že by se miminku každopádně nebránil, řekl umělec už před necelým rokem. V létě se posléze pochlubil, že s Lucií čekají holčičku, tehdy ale ještě jméno neprozradil.

Připomeňte si, jak Bohuš Matuš představil před dvěma měsíci píseň Budu táta:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Krátká zpráva

Babiš bude mít příští středu návštěvu, přijede za ním maďarský premiér

Předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) příští středu navštíví maďarský premiér Viktor Orbán. Babiš Orbána přijme v Kramářově vile, kde spolu projednají hospodářskou a průmyslovou spolupráci, obranu, migraci a dopady pandemie covidu-19. Oba premiéři se pak setkají i s vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO), maďarským ministrem zahraničních věcí a obchodu Péterem Szijjártem a ministrem pro inovace a technologie Lászlem Palkovicsem. Hlavní náplní jejich setkání bude návštěva společnosti AERO Vochody AEROSPACE, která se zaměřuje na konstrukci a výrobu vojenských a civilních letadel.

Píše se na Deník.cz