Domácí

Říkal si Jiří Veliký a ke dnu poslal desítky žen. Petra se předávkovala

Měnil si jména, profily na sociálních sítích i na seznamkách. Nejčastěji vystupoval jako Jiří Veliký nebo pošťák Ondra. V jednu dobu bydlel u několika žen zároveň a další měl využívat jen na sex. Vybíral si hlavně matky samoživitelky, které u něj hledaly citovou oporu.

Petra kvůli němu opustila přítele a s Jiřím začali plánovat společnou budoucnost. Přesvědčil ji, aby vypověděla nájemní smlouvu z bytu. Jenže když se blížilo stěhování, Jiří se odmlčel a mladá žena se málem ocitla i se svým synem na dlažbě.

"Měla jsem sbaleno, ale stěhování pořád dokola přesouval. Byla jsem z toho vynervová, protože jsem mohla skončit s malým na ulici. Tak jsem snědla prášky a skončila na psychiatrii," popisuje Petra.

Na stěhování nikdy nedošlo. Petra po návratu z psychiatrie na bývalého partnera téměř zapomněla. Jenže před pár dny ji upozornila kamarádka na facebookovou skupinu Na vlastní nebezpečí, kde se o své zkušenosti podělily stovky žen.

"Hodně holek z něj bylo psychicky v háji. Třeba Lucka, která s ním měla vztah dva roky, ve stejnou dobu jako já. Kdyby jí tehdy nepomohl její táta, skončila by se třemi dětmi na ulici," říká Petra.

Související obsah

Jiřímu podlehly desítky žen. Žádná z nich přitom nevěděla, kolik mu je ve skutečnosti let, ani čím se doopravdy živí. "On pěknej nebyl v žádném případě, ale vyzařovalo z něj charisma. Ale v hlavě to měl moc dobře poskládané. Využíval ty holky, aby měl kde bydlet," přiznává jedna z jeho bývalých milenek, která chce zůstat v anonymitě.

"Vzhledově nic moc, ale s těma ženskýma to uměl, na slovíčkaření byl mistr. S holkama jsme se shodly, že asi trpí nějakým syndromem méněcennosti, když mu nestačí jedna ženská a musí si tímhle způsobem něco dokazovat," dodává Petra.

Petra informovala o praktikách bývalého partnera policii a ta jí sdělila, že už sedí ve vězení. Jeho bývalé přítelkyně a milenky si myslí, že je to kvůli majetkovým podvodům. Policie ani vězeňská služba případ ale nechtěla komentovat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz