Domácí

Tragická dopravní nehoda na Vysočině. Žena zemřela na přechodu

Tragická dopravní nehoda na Vysočině. Žena zemřela na přechodu

Ve čtvrtek krátce před polednem se v Havlíčkově Brodě stala dopravní nehoda, při které auto srazilo chodkyni. Ta v té chvíli přecházela po přechodu pro chodce. Žena na místě zemřela.

Nehoda s fatálním následkem se stala v Havlíčkově Brodě v Konečné ulici. Auto srazilo ženu, která přecházela vozovku. Na místo ihned vyjela zdravotnická záchranná služba, hasiči a policisté. Chodkyně vážným zraněním podlehla.


"Na místě tragické nehody provádějí policisté šetření, ohledání a zadokumentování. Příčinu, okolnosti a přesný průběh nehody zjišťují,“ popsala průběh vyšetřování nehody policejní mluvčí Jana Kroutilová.


Podobná událost se stala v nedalekém v Golčově Jeníkově. Ve středu odpoledne tam sedmačtyřicetiletá řidička vozu Fiat srazila třiapadesátiletou paní na přechodu pro chodce.

Související obsah

"Chodkyně utrpěla při dopravní nehodě vážné zranění a zdravotnická záchranná služba ji transportovala do brněnské nemocnice. Policisté dechovou zkouškou vyloučili u řidičky požití alkoholu," sdělila k nehodě Kroutilová. Neštěstí se stalo na náměstí T. G. Masaryka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Píše se na Deník.cz