Magické datum 12. 12. 2020: Pozor! Vztekem si můžete přivodit úraz!

Magické datum 12. 12. 2020: Pozor! Vztekem si můžete přivodit úraz!
Zdroj: Getty Images

V tomto roce se to numerologicky zajímavými daty jen hemží. Výjimkou rozhodně není ani 12. 12. 2020. Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová varuje před nečekanými krizemi.

Na své cestě potkáte v sobotu tolik překážek podle toho, jak dlouho a kde všude jste mrhali svými možnostmi a energií. "Nezlobte se na sebe ani na okolí. Nyní naslouchejte potřebám své duše. Překážky i zmatky se postupně rozpustí," sdělila Lenka Lippertová Suchardová.

Jakékoliv emoční vychýlení se automaticky projeví na těle. Podle numeroložky si se vztekem můžete přivodit úraz, zablokovaná záda nebo zánět. Nastat můžou i dýchací potíže, infekce močového ústrojí, střevní problémy či svalové křeče. "Avšak při opatrnosti a uvědomění si svého myšlení a chování se naopak můžete všech dlouhodobě trvajících problémů zbavit," říká numeroložka.

Související obsah

Přestože je sobota, práce se hromadí. "Vše, co vám přijde do cesty byste neměli odkládat, ale prakticky si s tím poradit," radí numeroložka. Nejspíš vás zaskočí různá nedorozumění, únavné vysvětlování nebo průtahy, což může vést ke snížení výkonnosti i pozornosti.

Téma financí je jako na houpačce. Dejte si pozor na lidi, kteří vám něco slibují. Mohli by vás snadno podvést. "Jste-li manuálně zruční, pak o sobě dejte vědět, budete žádaní a po zásluze odměněni," doporučuje Lippertová Suchardová.

V rodinných záležitostech může malý detail vyvolat otřesy. "Skutečné vztahy se stanou silnějšími a povrchní se rozpadnou," slibuje Lippertová Suchardová. Můžete se podle ní setkat s atraktivním člověkem, ale výzvou tohoto shledání je uvědomit si vlastní hodnotu. Zbytky žárlivosti, sobeckosti či majetnictví hoďte za hlavu. Za tu úlevu to stojí!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dnes

Důležité Události

Píše se na Deník.cz