Zahraničí

Muž vylezl na křídlo letadla! To se chystalo právě vzlétnout

Muž vylezl na křídlo letadla! To se chystalo právě vzlétnout
Zdroj: Getty Images

Riskantní kousek předvedl muž v americkém Las Vegas. Vylezl na křídlo letadla, které se chystalo právě odletět a nechtěl z něj slézt. Když ho chtěli policisté sunda, nakonec z něj sám spadl.

Pasažéři letu z Las Vegas do Portlandu zažili v sobotu pořádné vzrušení. Pár minut před odletem totiž neznámý muž vyšplhal na levé křídlo Boeingu 737 a procházel se po něm, jako by se nic nestalo.


Policisty zavolal všímavý pilot, který hazardéra zahlédl. Letadlo tak nestihlo vzlétnout. Muže ovšem ani policisté nemohli dostat z křídla letadla na zem.


Jako smyslů zbavený se plazil po nosné ploše letadla. Poté začal odhazovat své boty a vyhrnovat si nohavice. Nakonec při jednom z pokusů vylézt ještě výš na křídlo letadla před zraky všech spadl k zemi. Policisté ho vzali do vazby.

Související obsah


Po incidentu se tryskové letadlo muselo znovu zkontrolovat a let tak nabral více než čtyřhodinové zpoždění. Podle Fox News muž nebyl pasažérem zmíněného letu. Zprávy naznačují, že přelezl plot, který je kolem letiště, a po svých se vydal k letadlu. Policie uvedla, že roli při jeho počínání mohla sehrát duševní porucha.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz