Zahraničí

Poprvé na červeném koberci. Děti Kate a Williama všem vyrazily dech!

Děti vévodkyně Kate a prince Williama za sebou mají velkou premiéru. Před pantomimickým představením v divadle London Palladium se poprvé prošly po červeném koberci. Královské ratolesti na sebe strhly veškerou pozornost, tradičně nejvíc se před hledáčky fotoaparátů vyřádila bezprostřední princezna Charlotte.

Sedmiletý princ George, pětiletá princezna Charlotte a nejmladší dvouletý princ Louis se poprvé ocitli v opravdové záři reflektorů. Rodiče, princ William a vévodkyně Kate, je v pátek večer vzali na představení do jednoho z londýnských divadel.

Upozornil na to portál The Sun. Trojice malých následníků trůnu (George je třetí, Charlotte čtvrtá a Louis pátý) se tam prošla po červeném koberci a všem vyrazila dech. Zástupům fotografů totiž děti pózovaly jako naprostí profesionálové.

Pověst největší královské rošťačky svými vylomeninami potvrdila princezna Charlotte. Během pantomimického představení v lóži chvíli neposeděla a neustále provokovala staršího brášku George. Ten se chvíli uculoval, ale jako budoucí panovník nakonec odolal s kamenným výrazem.

Zdroj: Profimedia

Související obsah

Charlotte svým chováním několikrát pobavila i svou maminku Kate. S největším zájmem pantomimu sledoval asi nejmladší Louis.

Představení se konalo na počet zdravotníků a dalších lidí v první linii v boji s koronavirovou pandemií. Před jeho začátkem jim přede všemi poděkoval i princ William.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz