Krimi

Policie nezná totožnost mrtvé ženy. Ležela v lese, kolem ní další věci

Policie nezná totožnost mrtvé ženy. Ležela v lese, kolem ní další věci
Zdroj: Policie ČR

Od soboty se kriminalisté snaží zjistit totožnost starší ženy, kterou nalezl svědek ležet mrtvou v lese na území okresu Praha-východ. Vyšetřovatelé se proto nyní obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc při identifikaci seniorky.

"Oznámení o nálezu policisté přijali přibližně třicet minut po patnácté hodině v sobotu 12. prosince. Tělo leželo v lesním porostu mezi obcemi Klokočná a Svojetice,“ informoval policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.


Podle kriminalistů nic nenasvědčuje tomu, že by žena zemřela násilnou smrtí. Co však bylo její bezprostřední příčinou, objasní až nařízená pitva. Policisté se už několik dní snaží dosud neúspěšně vypátrat totožnost neznámé ženy, proto se nyní obrací na veřejnost s prosbou o pomoc při identifikaci.

Související obsah

Vyšetřovatelé zatím zjistili, že se jedná o ženu ve věku zhruba 80 let. Neznámá má silnější postavu a šedé vlasy. K výrazným poznávacím znamením patří podle soudních znalců také starší jizvy po operaci levého prsu.

V době nálezu byla seniorka oblečená do šedivých kalhot, fialové zimní bundy, hnědého svetru a černého roláku. Na nohách měla polovysoké černé boty. Kromě toho vyšetřovatelé u ní našli také zahradnické nůžky s červenou rukojetí, černé pletené rukavice, hnědou čepici, svazek klíčů s černým pouzdrem a dozický klíč s dřevěným korálkem.

"Jakékoliv informace k tomuto případu mohou případní svědci sdělit na čísle 602 237 943, nebo prostřednictvím bezplatné linky 158,“ vyzývá Chalupa.

Pozor, fotografie v galerii nejsou vhodné pro citlivé povahy a děti: 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz