Zahraničí

Muž ubodal matku nožem. Sousedi křik slyšeli, pomoc ale nezavolali

Slovenští kriminalisté vyšetřují násilnou smrt pětačtyřicetileté ženy v Levicích na jihu země. Vše má mít na svědomí její třicetiletý syn. Sousedi z bytu sice slyšeli řev, pomoc ale nezavolali. Křik tam byl totiž prý běžný.

"Slyšela jsem, jak tam něco bouchá a to ona strašně křičela. No ale napadne vás, že se něco takového může stát?" svěřila se TV Markíza jedna z obyvatelek domu. Že se z bytu občas ozýval hluk, potvrdil i další ze sousedů.

Mladík měl matku ubodat nožem, který policisté na místě později našli. Záchranku a muže zákona útočník podle Markízy volal až po několika hodinách. Lékař tak už pouze konstatoval smrt pobodané ženy.

Související obsah

"Policie zadržela třicetiletého podezřelého muže, který byl umístěný do cely předběžného zadržení. Po jeho obvinění zpracujeme podnět na vazební stíhání," řekla televizi v pátek policejní mluvčí Viktória Borloková. Kriminalisté čin vyšetřují jako vraždu.

Podle sousedů měl mladík už roky problémy s alkoholem, údajně kvůli tomu několikrát byl i na léčení. "Sem tam něco popíjel na lavičce, měl něco v sobě, nebyl úplně čistý," tvrdí jeden z nich. "Večírky" prý začínaly už ráno a trvaly i celý den.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz