Domácí

Podívejte se na nejošklivější vánoční strom v republice. Hrůza z jehličí!

Podívejte se na nejošklivější vánoční strom v republice. Hrůza z jehličí!
Zdroj: TN.cz

A vítězem se stává… Kdyby se vyhlašovala anketa o nejošklivější vánoční strom "zdobící" náměstí a návsi v obcích napříč republikou, měly by Březové Hory na Příbramsku velkou šanci získat titul. Tamní vánoční strom je křivý jako "jitrnice, kterou svět neviděl“. A oškubaný jako slepice.

Obyvatelé Březových Hor – městské části hornického města Příbram – letos před Vánoci nevěří svým očím. Už v minulých letech se na ozdobený strom rostoucí na prostranství před kostelem málem nedalo koukat, ale letos to vše korunuje silný popruh, kterým někdo ukotvil nakloněný kmen k lavičce.

"Náš 'křivák' je sice rostlý, lehce proschlý, trošku prořídlý a zatím se nezlomil, ale už pár let k tomu má dobře nakročeno,“ napsala TN.cz tamní obyvatelka Simona. Reagovala tím na nedávný článek o nejošklivějším vánočním stromě v Štěpánovicích na Českobudějovicku. Tam ale zlomil vánoční jedli vítr a hasiči kmen provizorně ukotvili s pomocí mohutné železné traverzy a dřevěných vzpěrných kůlů, což po vzhledové stránce vůbec nedopadlo dobře.

Související obsah

  

Březohorští se sice bez traverzy a podpěrných kůlů prozatím obešli, ale kotvící lano připevněné k lavičce vánočnímu stromu na kráse rozhodně nepřidává. A nezachránily to ani stříbrné koule a makety obrovských sněhových vloček, zavěšené ve větvích.

Může vůbec tuto hrůzu v Březových Horách trumfnout nějaký, ještě hnusnější vánoční strom? Rozhlédněte se kolem sebe a pokud někde vidíte zdatného konkurenta, pošlete nám fotky s krátkým komentářem na zpravy@nova.cz nebo na náš facebook.

Pomyslné prvenství v žebříčku nejošklivějších vánočních stromů si v loňském roce odneslo město Bruntál. Podívejte se na záběry:

zv,, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz