Zahraničí

Unikátní vánoční přání od Harryho a Meghan. Ukázali po dlouhé době Archieho

Unikátní vánoční přání od Harryho a Meghan. Ukázali po dlouhé době Archieho
Zdroj: Profimedia

Princ Harry s manželkou Meghan se po dlouhé době opět pochlubili veřejnosti synkem Archiem, kterému je už 19 měsíců. Ze společné fotografie vytvořili vánoční přání, které zveřejnil britský spolek na ochranu zvířat. Jedná se o jednu z charitativních organizací, které letos vévoda a vévodkyně ze Sussexu finančně podpořili.

Soukromí synka Archieho si Harry s Meghan pořádně hlídají, na rozdíl od dětí prince Williama tak chlapce není na veřejnosti, ani v médiích zdaleka tolik vidět. Nyní vévoda a vévodkyně ze Sussexu poprvé od Archieho prvních narozenin v květnu svého synka ukázali.

Na fotografii, která je upravená v počítačovém programu tak, aby vypadala jako malba, sedí Harry v zahradním domku a drží v náruči 19měsíčního Archieho. Na zemi vedle vánočního stromku sedí Meghan. Rodině dělají společnost i dva pejskové.

Podle webu CNN byla fotografie pořízená začátkem prosince. Šťastnou rodinu měla vyfotografovat matka vévodkyně Meghan, uvedl jejich mluvčí. "Malý vánoční stromek včetně ozdob vybral Archie a po svátcích bude strom opět zasazen do země," dodal.

Vánoční pohlednici, na které stojí "přejeme Vám veselé Vánoce a šťastný Nový rok," zveřejnil britský spolek Mayhew, který pomáhá zlepšovat životní podmínky zvířat, především psů a koček.

Související obsah

Vévodkyně je patronkou tohoto spolku. Potvrdila, že její rodina mu poskytla dar. "Letos jsme jako rodina věnovali dary několika charitativním organizacím," uvedla. Finanční příspěvek od Meghan a Harryho pomůže spolku překonat problémy spojené s pandemií covidu-19 a nadále pomáhat zvířatům.

Kromě Mayhew rodina přispěla také kalifornské organizaci, která pomáhá lidem vymanit se z bezdomovectví, a také fondu, jehož posláním je vzdělávat děti a bojovat proti chudobě v africké Ugandě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Fond vyplatil zemědělcům zasaženým tornádem přes půl miliardy

Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) vyplatil zemědělcům, které v červnu zasáhlo tornádo, už přes půl miliardy korun. Jedná se asi o 80 procent nahlášených škod. Lesy ČR vyplatily asi 34 milionů korun. Částky dnes zveřejnilo ministerstvo zemědělství.

Píše se na Deník.cz